Termíny testování

Oficiální seznam termínů testování vyhlášených akreditovanými vzdělávacími a certifikačními středisky pro zájemce o zkoušky ECDL v České republice.

Zájemci o ECDL zkoušky se mohou přihlásit přímo ve vybraném akreditovaném vzdělávacím a certifikačním středisku a dohodnout si s tímto střediskem konkrétní podmínky provedení zkoušek (požadovaný počet zkoušek z vybraných modulů, požadovaný typ ECDL certifikátu, testovací prostředí pro každou konkrétní zkoušku, termín testování a pořadí zkoušek, cenu za poskytnuté služby a podobně). Při výběru vzdělávacího a certifikačního střediska je třeba věnovat pozornost rozsahu akreditace střediska, protože střediska nabízejí různý rozsah možných zkoušek (ECDL modulů) a mají k dispozici různé testovací platformy (prostředí, ve kterém zkouška probíhá).

Datum Čas vzdělávací a certifikační středisko Místnost Město
14. června 2024 7:00 Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice CZU0478 Boskovice
14. června 2024 7:00 Střední škola – Centrum odborné přípravy technické Kroměříž CZU0497 Kroměříž
14. června 2024 7:10 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o. CZU0447 Plzeň - Skvrňany
14. června 2024 8:00 Ing. Mária Václavíková - Obchodní institut CZU0512 Praha 9 - Satalice
14. června 2024 8:30 AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o. CZU0192
14. června 2024 8:35 Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek CZU0469 Frýdek-Místek
14. června 2024 9:15 Ing. Mária Václavíková - Obchodní institut CZU0512 Praha 9 - Satalice
14. června 2024 10:00 Základní škola Olomouc, Stupkova CZU0397 Olomouc
14. června 2024 10:30 Ing. Mária Václavíková - Obchodní institut CZU0512 Praha 9 - Satalice
14. června 2024 11:30 Vyšší odborná škola, OA, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Ekonom, o.p.s. CZU0143 Litoměřice
14. června 2024 12:00 Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150 CZU0229 Praha 4
14. června 2024 12:05 Ing. Mária Václavíková - Obchodní institut CZU0512 Praha 9 - Satalice
14. června 2024 12:30 Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov CZU0362 Nový Bydžov
14. června 2024 13:20 Ing. Mária Václavíková - Obchodní institut CZU0512 Praha 9 - Satalice
14. června 2024 14:35 Ing. Mária Václavíková - Obchodní institut CZU0512 Praha 9 - Satalice
14. června 2024 15:00 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o. CZU0447 Plzeň - Skvrňany
14. června 2024 15:50 Ing. Mária Václavíková - Obchodní institut CZU0512 Praha 9 - Satalice
17. června 2024 7:10 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o. CZU0447 Plzeň - Skvrňany
17. června 2024 8:00 Ing. Mária Václavíková - Obchodní institut CZU0512 Praha 9 - Satalice
17. června 2024 8:00 POE EDUCO, s.r.o. CZU0162 Nový Jičín
17. června 2024 9:15 Ing. Mária Václavíková - Obchodní institut CZU0512 Praha 9 - Satalice
17. června 2024 10:20 Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD, Humpolec, s.r.o. CZU0156 Humpolec
17. června 2024 10:30 Ing. Mária Václavíková - Obchodní institut CZU0512 Praha 9 - Satalice
17. června 2024 12:05 Ing. Mária Václavíková - Obchodní institut CZU0512 Praha 9 - Satalice
17. června 2024 12:10 Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek CZU0469 Frýdek-Místek
17. června 2024 14:15 Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek CZU0407 Frýdek-Místek
17. června 2024 14:15 Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek CZU0469 Frýdek-Místek
17. června 2024 15:00 Gymnázium Christiana Dopplera CZU0481 Praha 5, Malá Strana
17. června 2024 15:00 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o. CZU0447 Plzeň - Skvrňany
18. června 2024 12:10 Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek CZU0469 Frýdek-Místek
18. června 2024 14:15 Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek CZU0407 Frýdek-Místek
18. června 2024 14:45 Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem CZU0026 Ústí nad Labem
18. června 2024 14:45 Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o. CZU0468 Hradec Králové
18. června 2024 15:30 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o. CZU0447 Plzeň - Skvrňany
18. června 2024 15:45 Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o. CZU0468 Hradec Králové
18. června 2024 15:45 Gymnázium Dr. Emila Holuba CZU0483 Holice
19. června 2024 7:00 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vocelova, Hradec Králové CZU0432 Hradec Králové
19. června 2024 7:10 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o. CZU0447 Plzeň - Skvrňany
19. června 2024 10:30 Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek CZU0407 Frýdek-Místek
19. června 2024 11:00 Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí CZU0489 Valašské Meziříčí
19. června 2024 13:30 Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň CZU0374 Choceň
19. června 2024 13:40 Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD, Humpolec, s.r.o. CZU0156 Humpolec
19. června 2024 14:00 Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice CZU0013 Pardubice
19. června 2024 14:45 Střední odborné učiliště elektrotechnické Plzeň CZU0424 Plzeň
20. června 2024 8:00 Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno, Kotlářská, p.o. CZU0495 Brno-střed, Veveří,
20. června 2024 10:00 Základní škola Kladno, Moskevská CZU0498 Kladno
20. června 2024 10:00 ECDL-CZ (středisko pro odbornou přípravu testerů z vybraných modulů) CZU0354 Praha 6
21. června 2024 8:30 Evropská obchodní akademie Děčín CZU0491 Děčín 1
27. června 2024 8:00 AP NETSOFT, s.r.o. CZU0243
27. června 2024 9:00 Základní škola Kladno, Moskevská CZU0498 Kladno
27. června 2024 10:00 Základní škola Kladno, Moskevská CZU0498 Kladno
28. června 2024 8:00 AP NETSOFT, s.r.o. CZU0243
1. července 2024 11:00 Základní škola Kladno, Moskevská CZU0498 Kladno
22. srpna 2024 9:00 ECDL-CZ (středisko pro odbornou přípravu testerů z vybraných modulů) CZU0354 Praha 6

Zkratka a logo ECDL / ICDL jsou chráněné známky ICDL Foundation. © 1999-2024 Ing. Jiří Chábera, ČSKI, CertiCon a.s.