Termíny testování

Oficiální seznam termínů testování vyhlášených akreditovanými testovacími středisky pro zájemce o zkoušky ECDL v České republice.

Zájemci o ECDL zkoušky se mohou přihlásit přímo ve vybraném akreditovaném testovacím středisku a dohodnout si s tímto střediskem konkrétní podmínky provedení zkoušek (požadovaný počet zkoušek z vybraných modulů, požadovaný typ ECDL certifikátu, testovací prostředí pro každou konkrétní zkoušku, termín testování a pořadí zkoušek, cenu za poskytnuté služby a podobně). Při výběru testovacího střediska je třeba věnovat pozornost rozsahu akreditace střediska, protože střediska nabízejí různý rozsah možných zkoušek (ECDL modulů) a mají k dispozici různé testovací platformy (prostředí, ve kterém zkouška probíhá).

Datum Čas vzdělávací a certifikační středisko Místnost Město
5. března 2024 7:30 Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527 CZU0466 Velešín
5. března 2024 7:50 Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek CZU0407 Frýdek-Místek
5. března 2024 15:10 Základní škola Bruntál, Školní 2 CZU0494 Bruntál
6. března 2024 8:00 Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek CZU0469 Frýdek-Místek
6. března 2024 8:00 Střední škola Klíč s.r.o. CZU0488 Česká Lípa
6. března 2024 9:20 Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527 CZU0466 Velešín
6. března 2024 13:00 Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527 CZU0466 Velešín
6. března 2024 13:00 Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň CZU0374 Choceň
6. března 2024 13:45 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Roudnice nad Labem CZU0369 Roudnice nad Labem
6. března 2024 13:50 Obchodní akademie Neveklov CZU0517 Neveklov
6. března 2024 14:30 Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň CZU0374 Choceň
6. března 2024 14:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická a gymnázium V Úžlabině CZU0454 Praha 10
6. března 2024 15:00 Obchodní akademie Neveklov CZU0517 Neveklov
6. března 2024 16:30 Vyšší odborná škola, OA, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Ekonom, o.p.s. CZU0143 Litoměřice
6. března 2024 16:45 Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o. CZU0468 Hradec Králové
6. března 2024 17:45 Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o. CZU0468 Hradec Králové
7. března 2024 7:00 Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o. CZU0496 Žďár nad Sázavou 3
7. března 2024 7:05 Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko CZU0473 Blansko
7. března 2024 10:15 Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice CZU0478 Boskovice
7. března 2024 10:30 Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek CZU0469 Frýdek-Místek
7. března 2024 10:55 Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o. CZU0447 Plzeň - Skvrňany
7. března 2024 11:40 Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov CZU0461 Benešov
7. března 2024 12:45 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Roudnice nad Labem CZU0369 Roudnice nad Labem
7. března 2024 12:50 Základní škola T.G. Masaryka Milovice CZU0484 Milovice
7. března 2024 13:30 Střední škola technická a řemeslná, Nový Bydžov CZU0362 Nový Bydžov
7. března 2024 14:00 POE EDUCO, s.r.o. CZU0221 Moravská Ostrava
7. března 2024 14:15 Námořní akademie České republiky, s.r.o. CZU0100 Kolín
7. března 2024 14:20 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o. CZU0511 Ostrava - Vítkovice
8. března 2024 8:00 AP NETSOFT, s.r.o. CZU0243
8. března 2024 8:50 Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov CZU0461 Benešov
8. března 2024 9:00 Střední škola Klíč s.r.o. CZU0488 Česká Lípa
8. března 2024 12:45 Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice CZU0393 Boskovice
8. března 2024 12:45 Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Roudnice nad Labem CZU0369 Roudnice nad Labem
8. března 2024 13:40 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov CZU0492 Pelhřimov
8. března 2024 14:30 Gymnázium Dr. Emila Holuba CZU0483 Holice
8. března 2024 15:00 Střední škola informačních technologií, s.r.o. CZU0423 Frýdek-Místek
11. března 2024 9:00 Počítačová služba, s.r.o. CZU0318
11. března 2024 10:00 Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek CZU0469 Frýdek-Místek
11. března 2024 12:00 Střední škola – Centrum odborné přípravy technické Kroměříž CZU0497 Kroměříž
11. března 2024 14:15 Střední průmyslová škola elektrotechnická a gymnázium V Úžlabině CZU0454 Praha 10
12. března 2024 11:00 Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí CZU0361 Sezimovo Ústí
13. března 2024 8:30 ECDL-CZ (středisko pro odbornou přípravu testerů z vybraných modulů) CZU0354 Praha 6
13. března 2024 9:00 Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání, s.r.o. CZU0119 Most
13. března 2024 14:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická a gymnázium V Úžlabině CZU0454 Praha 10
14. března 2024 15:00 Střední škola informačních technologií, s.r.o. CZU0423 Frýdek-Místek
15. března 2024 14:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická a gymnázium V Úžlabině CZU0454 Praha 10
15. března 2024 15:00 Střední škola informačních technologií, s.r.o. CZU0423 Frýdek-Místek
18. března 2024 8:00 AP NETSOFT, s.r.o. CZU0243
18. března 2024 14:45 Střední odborné učiliště elektrotechnické Plzeň CZU0458 Plzeň
19. března 2024 13:00 ECDL-CZ (středisko pro odbornou přípravu testerů z vybraných modulů) CZU0354 Praha 6
22. března 2024 14:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická a gymnázium V Úžlabině CZU0454 Praha 10
25. března 2024 14:30 Střední průmyslová škola elektrotechnická a gymnázium V Úžlabině CZU0454 Praha 10
2. dubna 2024 10:00 ECDL-CZ (středisko pro odbornou přípravu testerů z vybraných modulů) CZU0354 Praha 6
15. dubna 2024 14:45 Střední odborné učiliště elektrotechnické Plzeň CZU0458 Plzeň
17. dubna 2024 12:00 ECDL-CZ (středisko pro odbornou přípravu testerů z vybraných modulů) CZU0354 Praha 6
14. května 2024 10:00 ECDL-CZ (středisko pro odbornou přípravu testerů z vybraných modulů) CZU0354 Praha 6
30. května 2024 11:00 ECDL-CZ (středisko pro odbornou přípravu testerů z vybraných modulů) CZU0354 Praha 6
12. června 2024 10:00 ECDL-CZ (středisko pro odbornou přípravu testerů z vybraných modulů) CZU0354 Praha 6
25. června 2024 10:00 ECDL-CZ (středisko pro odbornou přípravu testerů z vybraných modulů) CZU0354 Praha 6

Zkratka a logo ECDL / ICDL jsou chráněné známky ICDL Foundation. © 1999-2024 Ing. Jiří Chábera, ČSKI, CertiCon a.s.