Logo ECDL - European Computer Driving Licence

Lektoři a testeři akreditovaní pro pokročilý program ECDL

Oficiální seznam lektorů a testerů programu ECDL Advanced akreditovaných pro Českou republiku (sloupce lze abecedně řadit kliknutím na záhlaví tabulky)

ID Jméno Testera Region Rozsah akreditace
CZT0004 Rázus Michal Praha 4 M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M15, M5, M6, M9, M10, M13, M16, AM3-AM6, DF1-DF3, EC1
CZT0035 Šeda Jan Žamberk M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M15, M5, M6, M9, M10, M13, M16, AM3-AM6, DF1-DF3, EC1
CZT0036 Hricina Milan Bystřec M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M15, M5, M6, M9, M10, M16, EC1
CZT0051 Draessler Jan Moravská Třebová M1, M2, M3, M4, M7, M5, M6, M10, AM3-AM6
CZT0197 Navarrů Miroslav Hovorčovice M1, M2, M3, M4, M7, M5, M6, AM3-AM6
CZT0202 Spurná Ivona Praha 10 M1, M2, M3, M4, M7, M5, M6, AM3-AM6
CZT0215 Kaiferová Olga Beroun M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M5, M6, M10, AM3-AM6
CZT0227 Franců Marie Brno M1, M2, M3, M4, M7, M15, M5, M6, M16, AM3-AM6
CZT0304 Matějka Jiří Červená Řečice M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M5, M6, M9, M10, M13, M16, AM3-AM6, EC1
CZT0342 Komínková Miroslava Zlín-Malenovice M1, M2, M3, M4, M7, M5, M6, M13, AM3-AM6
CZT0343 Benda Radek Zlín M1, M2, M3, M4, M7, M5, M6, M13, AM3-AM6
CZT0355 Doležal Michal Praha 4 M1, M2, M3, M4, M7, M12, M5, M6, M9, M10, AM3-AM6
CZT0359 Dannhoferová Jana Brno M1, M2, M3, M4, M7, M12, M15, M5, M6, M9, M16, AM3-AM6
CZT0371 Matiášová Anděla Rozdrojovice M1, M2, M3, M4, M7, M12, M5, M6, M16, AM3-AM6
CZT0384 Winige Tomáš Zábřeh M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M5, M6, AM3, AM4, AM6
CZT0402 Kulhánek Miroslav Praha 4 M1, M2, M3, M4, M7, M12, M15, M5, M6, M9, M10, AM3-AM6
CZT0424 Hampl Jiří Praha 8 M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M15, M5, M6, M9, M10, M13, AM3-AM6
CZT0483 Mrkus Libor Buchlovice M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M5, M6, M9, M10, M13, AM3-AM6, EC1
CZT0511 Polák Radek Šestajovice M1, M2, M3, M4, M7, M12, M15, M5, M6, M9, M10, M16, AM3-AM6
CZT0528 Jankovič Oldřich Břeclav M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M5, M6, M9, M10, M16, AM3-AM6, DF1-DF3, EC1
CZT0532 Navrátil Jaromír Olomouc M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M15, M5, M6, M9, M10, M13, M16, AM3-AM6, EC1
CZT0533 Just Pavel Havlíčkův Brod M1, M2, M3, M4, M7, M5, M6, AM3-AM6
CZT0578 Kopsa Tomáš Sadská M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M5, M6, M9, M10, M13, AM3-AM6
CZT0585 Benda Tomáš Štítina M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M15, M5, M6, M9, M10, M13, M16, AM3-AM6
CZT0587 Novotný Jan Týnec nad Sázavou M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M5, M6, M9, M10, M13, AM3, AM4, AM6
CZT0596 Říha Milan Sibřina M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M15, M5, M6, M9, M10, M13, M16, AM3-AM6, EC1
CZT0599 Vach Michal Poděbrady M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M5, M6, M9, M10, AM3-AM6, EC1
CZT0609 Komínek Zdeněk Litovel M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M5, M6, M9, M10, M16, AM3-AM6, EC1
CZT0613 Podmolík Leopold Doloplazy M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M15, M5, M6, M9, M10, M13, M16, AM3-AM6, DF1-DF3, EC1
CZT0635 Chábera Jiří Praha 6 M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M15, M5, M6, M9, M10, M13, M16, M17, M18, AM3-AM6, DF1-DF3, EC1
CZT0670 Kochaníčková Monika Zdounky M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M5, M6, M10, M13, M16, AM3-AM6, EC1
CZT0707 Hons Lukáš Mratín M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M15, M5, M6, M9, M10, M13, M16, AM3-AM6, EC1
CZT0710 Suchánková Lenka Praha 10 M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M15, M5, M6, M10, M16, AM3-AM6
CZT0711 Rychlý Petr Praha 6 M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M15, M5, M6, M9, M10, M13, M16, M17, M18, AM3-AM6, DF1-DF3, EC1
CZT0820*) Jurenková Jana Praha 4 M1, M2, M3, M4, M7, M12, M14, M15, M5, M6, M9, M10, M13, M16, M17, M18, AM3-AM6, DF1-DF3, EC1
*) Rozsah akreditace omezen pouze pro účely vedení zkoušek
Zkratka a logo ECDL jsou chráněné známky ECDL Foundation © 1999-2018 ČSKI. Všechna práva vyhrazena