Logo ECDL - European Computer Driving Licence

Akreditovaní testeři

Oficiální seznam akreditovaných testerů pro ECDL testování v ČR
(sloupce lze abecedně řadit kliknutím na záhlaví tabulky)

ID Jméno Testera Region Rozsah akreditace
CZT0001 Fejtová Marcela Praha 8 M1-M7
CZT0004 Rázus Michal Praha 4 M1-M7, M9, M10, M12-M14, AM3-AM6, DF1-DF3, EC1
CZT0005 Chytil Jiří Chrášťany M1-M7
CZT0006 Jech Antonín Liberec M1-M7
CZT0012 Kuba Pavel Ústí nad Labem M1-M7
CZT0014 Očenášek Vladimír Praha 3 M1-M7, M12
CZT0015 Nováková Anna Kladno M1-M7, M9, AM3-AM6
CZT0016 Junek Pavel Praha 6 M1-M7
CZT0017 Penc Miloslav Hradec Králové M1-M7, M9, M10
CZT0019 Vinkler Petr Hranice M1-M7
CZT0028 Čermák Petr Čelákovice – Sedlčánky M1-M7
CZT0029 Mezera Martin Praha 14 M1-M7
CZT0032 Rain Tomáš Praha 4 M1-M7
CZT0034 Cach Zdeněk Skuteč M1-M7
CZT0035 Šeda Jan Žamberk M1-M7, M9, M10, M12-M14, AM3-AM6, DF1-DF3, EC1
CZT0036 Hricina Milan Bystřec M1-M7, M9, M12, EC1
CZT0038 Fanfulová Eva Plzeň M1-M7, EC1
CZT0047 Poulová Petra Hradec Králové M1-M7
CZT0049 Soukup Milan Děčín IX M1-M7
CZT0051 Draessler Jan Moravská Třebová M1-M7, M10, AM3-AM6
CZT0053 Rohrová Hana Býšť M1-M7, M9, M10
CZT0057 Marek Jaroslav Hnojník M1-M7, M10, M12, M14
CZT0058 Plánička Michal Opava M1-M7, M9, M10, M12
CZT0061 Červenka Petr Ostrava M1-M7
CZT0063 Pavlů Michal Kolín IV M1-M7, M9
CZT0065 Laurenčík Marek Praha 6 M1-M7
CZT0067 Slabý Jiří Praha 9 M1-M7
CZT0078 Mika Petr Ostrava - Heřmanice M1-M7
CZT0079 Urbánek Daniel Ostrava M1-M7
CZT0087 Návrat Václav Hlučín M1-M7, M10, M12
CZT0093 Slaboch Roman Praha 9 M1-M7, M9, M10, M12-M14, AM3, AM6
CZT0095 Kraják Pavel Praha 7 M1-M7
CZT0098 Navrátil Pavel Moravská Třebová M1-M7, M10, M12
CZT0099 Novák Antonín Moravská Třebová M1-M7, M9, M12
CZT0100 Čechák Marek Zlín M1-M7
CZT0101 Bureš Michal Praha 3 M1-M7
CZT0103 Eftimov Jan Březová u Karlových Varů M1-M7
CZT0105 Smolka Jan Praha 6 M1-M7
CZT0111 Janoš Radek Praha 10 M1-M7
CZT0112 Kučera Jindřich Praha 10 M1-M7
CZT0113 Kulatá Iva Karlovy Vary M1-M7
CZT0115 Švrček Jiří Čeladná M1-M7, M9, M10, M12-M14, EC1
CZT0122 Svoboda Jiří Okrouhlá M1-M7
CZT0128 Štefan Radim Háj ve Slezsku M1-M7
CZT0131 Kubálková Markéta Praha 9 M1-M7
CZT0132 Kubálek Tomáš Praha 9 M1-M7
CZT0133 Štěpánková Dagmar Moravská Třebová M1-M7, M9, M10, M12
CZT0134 Felkl František Svitavy M1-M7
CZT0135 Kozáková Blanka Nový Jičín - Loučka M1-M7
CZT0137 Švecová Lenka Praha 10 - Kolovraty M1-M7
CZT0141 Topolová Ivana Praha 4 M1-M7
CZT0145 Svoboda Lukáš Praha 9 M1-M7
CZT0146 Žídek Libor Děčín 24 M1-M7
CZT0148 Smíšek Ondřej Děčín 1 M1-M7
CZT0150 Sixl Karel Příbram V M1-M7
CZT0151 Hlad Ladislav Příbram IV M1-M7
CZT0152 Naxerová Vladimíra Chomutov M1-M7, M14
CZT0153 Naxer Rudolf Chomutov M1-M7, M9, M10, M14
CZT0154 Rachač Tomáš Česká Lípa M1-M7
CZT0155 Gruber Martin Karlovy Vary Březová M1-M7
CZT0157 Kubelka Jan Česká Lípa M1-M7
CZT0161 Veselá Judita Praha 4 M1-M7, M13
CZT0165 Horová Iva Kolín 5 M1-M7
CZT0170 Georgiev Ivo Praha 4 M1-M7
CZT0172 Švejdová Milada Kladno M1-M7
CZT0176 Bendová Dana Štítina M1-M7
CZT0177 Benda Václav Štítina M1-M7
CZT0181 Šmídová Jaroslava Plzeň M1-M7
CZT0186 Velkoborská Karla Ostrava - Poruba M1-M7
CZT0188 Balochová Dana Most M1-M7
CZT0197 Navarrů Miroslav Hovorčovice M1-M7, AM3-AM6
CZT0201 Mejstřík Jan Děčín 2 M1-M7
CZT0202 Spurná Ivona Praha 10 M1-M7, AM3-AM6
CZT0204 Šulc Vítězslav Uherské Hradiště M1-M7, M12, M14, EC1
CZT0209 Bílek Michal Jihlava M1-M7
CZT0211 Valentová Jana Jihlava M1-M7
CZT0215 Kaiferová Olga Beroun M1-M7, AM3-AM6
CZT0220 Železová Pavla Šestajovice M1-M7, M9, M10
CZT0223 Honsa Josef Praha 7 M1-M7
CZT0227 Franců Marie Brno M1-M7, AM3-AM6
CZT0228 Veselý Petr Česká Lípa M1-M7
CZT0229 Vajďák Jiří Ostrava 1 M1-M7
CZT0231 Pavlát František Nová Cerekev M1-M7, M9
CZT0233 Neumann Petr Praha 8 M1-M7
CZT0234 Hes Oldřich České Budějovice M1-M7
CZT0235 Cívková Jana České Budějovice M1-M7
CZT0236 Kolář Josef Litovel M1-M7
CZT0237 Holas Vítězslav Veselí nad Moravou M1-M7
CZT0239 Šiborová Jitka Uherské Hradiště M1-M7
CZT0243 Duda Antonín Slatinice M1-M7
CZT0244 Hrubý Pavel Litoměřice M1-M7, M9, M10, M12, M14
CZT0254 Bartoš Pavel Žatec M1-M7
CZT0256 Hrdina Zdenek Hluk M1-M7, M9, M10, M12-M14
CZT0257 Stacho Miroslav Havířov - Šumbark M1-M7
CZT0258 Žid Josef Kostelec nad Orlicí M1-M7
CZT0259 Turek Josef České Budějovice M1-M7
CZT0262 Zieglerová Jaroslava Kolová M1-M7
CZT0266 Čermáková Renata Kostelec nad Orlicí M1-M7
CZT0267 Kvapil Karel Čáslav M1-M7
CZT0268 Kupková Jindra Čáslav M1-M7
CZT0269 Bulawová Iveta Havířov - Podlesí M1-M7
CZT0270 Matyskiewicz Lumír Orlová - Lutyně M1-M7
CZT0272 Svoboda Jiří Praha 10 M1-M7, M13, M14, AM3-AM6
CZT0273 Dvořák Rudolf Pelhřimov M1-M7
CZT0274 Krankusová Olga Humpolec M1-M7, M10
CZT0279 Ledvina Jan Hranice M1-M7
CZT0284 Sklenářová Lenka Kolín 5 M1-M7
CZT0289 Bareš Bohumil Kondrac M1-M7
CZT0290 Tomas Martin Litoměřice M1-M7, M10, M12, M14
CZT0292 Brzek Tomáš Most M1-M7
CZT0293 Bedáň Květoslav Mezina M1-M7
CZT0302 Kotzotová Zdeňka Sázava M1-M7
CZT0304 Matějka Jiří Červená Řečice M1-M7, M9, M10, M12-M14, AM3-AM6, EC1
CZT0306 Simr Pavel Roudnice nad Labem M1-M7
CZT0307 Kašparová Dana Kolín 2 M1-M7
CZT0308 Marek Jan Slavkov u Brna M1-M7
CZT0310 Sýkorová Květuše Ústí nad Labem M1-M7
CZT0316 Kaňková Zuzana Zábřeh M1-M7, M12, M14
CZT0317 Zástřešek Tomáš Heršpice M1-M7
CZT0321 Hamp Ferdinand Náchod M1-M7
CZT0326 Průša Jiří Praha 5 M1-M7
CZT0328 Těšínský Vojtěch Velké Bílovice M1-M7
CZT0329 Vodák Jaroslav Znojmo M1-M7
CZT0330 Capek Martin Ostrov nad Ohří M1-M7
CZT0334 Stolařík Pavel Karlovy Vary M1-M7
CZT0336 Janálová Sylva Ostrava 8 - Poruba M1-M7
CZT0339 Tesařová Klára Planá M1-M7, M9, M14
CZT0342 Komínková Miroslava Zlín-Malenovice M1-M7, M13, AM3-AM6
CZT0343 Benda Radek Zlín M1-M7, M13, AM3-AM6
CZT0349 Bárta Jan Tábor M1-M7, M9, M10, M12, M14, DF1-DF3
CZT0350 Červený Pavel Pelhřimov M1-M7, M9
CZT0352 Loveček Zdeněk Brno M1-M7
CZT0355 Doležal Michal Praha 4 M1-M7, M9, M10, M12, AM3-AM6
CZT0356 Dusilová Jana Praha 5 M1-M7
CZT0357 Moravec Tomáš Český Dub M1-M7
CZT0358 Krechler Jaroslav Praha 6 - Břevnov M1-M7, M14
CZT0359 Dannhoferová Jana Brno M1-M7, AM3-AM6
CZT0360 Kenis Martin Krnov M1-M7
CZT0363 Měchura Ondřej Praha 4 M1-M7
CZT0364 Bezchleba Jaroslav Žďár nad Sázavou M1-M7, M9, M12-M14, AM4
CZT0366 Hurt Zdeněk Kutná Hora - Sedlec M1-M7
CZT0367 Vyhnálková Radka Letohrad M1-M7
CZT0368 Drastich Martin Ostrava - Poruba M1-M7, M12
CZT0371 Matiášová Anděla Rozdrojovice M1-M7, AM3-AM6
CZT0372 Vojáčková Hana Jihlava M1-M7
CZT0373 Svoboda Petr Ostrava - Hrabůvka M1-M7
CZT0375 Tobola Jaromír Ostrava M1-M7, M10, M12-M14, EC1
CZT0378 Smrčka František Jihlava 6 M1-M7
CZT0380 Bezchleba Petr Žďár nad Sázavou M1-M7, M9, M10, M12-M14, AM3
CZT0381 Smutný Lukáš Ostrava - Třebovice M1-M7
CZT0382 Bendová Jana Šumperk M1-M7
CZT0384 Winige Tomáš Zábřeh M1-M7, M12, M14, AM3, AM4, AM6
CZT0391 Tomáš Pavel Rychnov nad Kněžnou M1-M7
CZT0392 Nádvorník Karel Praha 4 - Záběhlice M1-M7
CZT0398 Ryšavý Vladimír Horní Suchá M1-M7
CZT0399 Čermák Petr Žďár nad Sázavou M1-M7, M9, M10, M12-M14
CZT0401 Maláč Luboš Brno M1-M7, M9, M10, M12-M14, EC1
CZT0402 Kulhánek Miroslav Praha 4 M1-M7, M9, M10, M12, AM3-AM6
CZT0407 Pochyla Martin Háj ve Slezsku M1-M7
CZT0411 Moravec Václav Praha 9 - Horní Počernice M1-M7
CZT0413 Teuberová Jaroslava Hořičky-Mečov M1-M7
CZT0417 Jelínková Jaroslava Chodov M1-M7
CZT0418 Kolba Martin České Budějovice M1-M7
CZT0424 Hampl Jiří Praha 8 M1-M7, M9, M10, M12-M14, AM3-AM6
CZT0426 Maslák Petr Paskov M1-M7
CZT0428 Irovská Jana Úpice M1-M7, M10
CZT0431 Červenka Jiří Písek M1-M7
CZT0432 Brácha Bohumír Kaplice M1-M7
CZT0435 Zjevík Libor Ostrava 30 M1-M7
CZT0436 Filip Jaromír Zábřeh M1-M7
CZT0437 Heller Karel Česká Lípa M1-M7
CZT0439 Kašík Jiří Herálec M1-M7, M9, M12
CZT0442 Mauser Karel Česká Lípa M1-M7
CZT0443 Stříž Robert Ostrava - Poruba M1-M7
CZT0447 Valošek Jiří Ostrava - Poruba M1-M7
CZT0448 Ťapťuch Marek Opava M1-M7
CZT0451 Vyčítalová Monika Stochov M1-M7
CZT0453 Spielmann Michal Brno M1-M7, M14
CZT0454 Gottwaldová Sylvie Otnice M1-M7
CZT0455 Mudrochová Michaela Most M1-M7
CZT0456 Kičmer Luboš Lysá nad Labem M1-M7, M9, M10, M12-M14
CZT0458 Smržová Lenka České Budějovice M1-M7
CZT0462 Krejsa Jan České Budějovice M1-M7
CZT0463 Flajšar Filip Hranice M1-M7
CZT0464 Kadeřábková Milena Rakovník M1-M7
CZT0465 Kubín Josef České Budějovice M1-M7
CZT0466 Mašková Alena Praha 4 M1-M7
CZT0468 Švestková Lenka Šumperk M1-M7
CZT0476 Zeronik Pavel Liberec 3 M1-M7
CZT0477 Machálka Lubomír Liberec 6 M1-M7
CZT0479 Tichá Jana České Budějovice M1-M7
CZT0480 Trousil Radek Cheb M1-M7, M14
CZT0482 Kubala Pavel Uherské Hradiště - Vésky M1-M7
CZT0483 Mrkus Libor Buchlovice M1-M7, M9, M10, M12-M14, AM3-AM6, EC1
CZT0486 Bartoňová Jiřina Chotoviny M1-M7, M9, M10, M12
CZT0488 Vrkota Daniel Kolín 4 M1-M7
CZT0489 Daněk Oldřich Číčenice M1-M7
CZT0492 Kotlínová Lucie Vodňany M1-M7
CZT0504 Štěpánová Zdeňka Mohelnice nad Jizerou M1-M7, DF1-DF3
CZT0505 Žák Zdeněk Kladno - Kročehlavy M1-M7
CZT0507 Ulmann Martin Ostrava - Svinov M1-M7
CZT0511 Polák Radek Šestajovice M1-M7, M9, M10, M12, AM3-AM6
CZT0512 Vlček Jiří Roztoky u Prahy M1-M7, M9, M12, M14
CZT0513 Karhánek Martin Stráž pod Ralskem M1-M7, M9, M10, M12-M14
CZT0514 Lhoťan Josef Mladá Boleslav M1-M7, DF1-DF3
CZT0515 Mokrý Jiří Ostrov nad Oslavou M1-M7
CZT0516 Bolfík Michal Děčín M1-M7
CZT0520 Dohnal Luboš Praha 5 M1-M7
CZT0521 Matějek Josef Boršice M1-M7
CZT0522 Fišerová Věra Košťany M1-M7
CZT0524 Bogdanová Ilona Kutná Hora M1-M7
CZT0525 Mrkus Michal Rumburk M1-M7
CZT0526 Paul Petr Varnsdorf M1-M7
CZT0528 Jankovič Oldřich Břeclav M1-M7, M9, M10, M12, M14, AM3-AM6, DF1-DF3
CZT0530 Sobotka Josef Ostrov nad Oslavou M1-M7, M12, M14, EC1
CZT0532 Navrátil Jaromír Olomouc M1-M7, M9, M10, M12-M14, AM3-AM6, EC1
CZT0533 Just Pavel Havlíčkův Brod M1-M7, AM3-AM6
CZT0534 Raková Veronika Česká Lípa M1-M7
CZT0536 Mráčková Jana Ústí nad Labem M1-M7, M9, M10, M12
CZT0537 Aleš Ferdinand Brandýs nad Labem M1-M7
CZT0540 Mikoláš Václav Litoměřice M1-M7
CZT0544 Hloušek Milan Holice M1-M7, M9, M10
CZT0545 Mlejnková Lenka Praha 4 M1-M7
CZT0546 Mrázek Vlastimil Kozmice M1-M7
CZT0547 Šíf Eduard Litoměřice M1-M7
CZT0549 Danihelka Jindřich České Budějovice M1-M7
CZT0552 Hudec Miloš Brno M1-M7, M12, M14, DF1-DF3
CZT0553 Sucháčová Viera Břeclav M1-M7
CZT0554 Machalík Marek Bystřice pod Lopeníkem M1-M7, M9, M10, M12-M14
CZT0555 Haba Josef Podbořany M1-M7
CZT0556 Horová Jaroslava Slaný M1-M7
CZT0563 Pelc Daniel Příbram 3 M1-M7
CZT0565 Jakobi Evžen Karlovy Vary M1-M7
CZT0567 Pašek Jiří Hradec Králové M1-M7, M13, AM3-AM6
CZT0569 Naiman Karel Stěžery M1-M7
CZT0571 Lapeš Jakub Praha 12 M1-M7
CZT0572 Tocháček Daniel Praha 6 M1-M7
CZT0573 Folwarczny Marek Havířov - Bludovice M1-M7, M9
CZT0574 Vodňanský Ondřej Sedlčany M1-M7
CZT0575 Mikoláš David Roudnice nad Labem M1-M7
CZT0576 Žáček Martin Petřvald M1-M7
CZT0577 Bujok Petr Třinec M1-M7
CZT0578 Kopsa Tomáš Sadská M1-M7, M9, M10, M12-M14, AM3-AM6
CZT0580 Almášiová Dana Planá nad Lužnicí M1-M7, M9, M10, M12
CZT0582 Kněžourek Michal Praha 5 - Zbraslav M1-M7
CZT0583 Sameš Petr Lipník M1-M7
CZT0584 Brož Jan Praha 9 M1-M7
CZT0585 Benda Tomáš Štítina M1-M7, M9, M10, M12-M14
CZT0586 Míka Jan Havlíčkův Brod M1-M7, M9, M10, M12-M14, EC1
CZT0587 Novotný Jan Týnec nad Sázavou M1-M7, M9, M10, M12-M14, AM3, AM4, AM6
CZT0589 Marek Pavel Dolní Dobrouč M1-M7
CZT0590 Čuboková Jaromíra Bartošovice M1-M7
CZT0591 Čmuchová Klára Ostrava M1-M7
CZT0592 Kozák Petr Varnsdorf M1-M7
CZT0593 Cupal Luděk Varnsdorf M1-M7
CZT0594 Sikora Marek Karviná M1-M7
CZT0595 Kormaník Josef Roudnice nad Labem M1-M7
CZT0596 Říha Milan Sibřina M1-M7, M9, M10, M12-M14, AM3-AM6
CZT0597 Sechser David Praha 10 M1-M7
CZT0599 Vach Michal Poděbrady M1-M7, M9, M10, M12, M14, AM3-AM6
CZT0600 Tobyška Miroslav Kvasiny M1-M7, M12
CZT0603 Zetochová Irena Plzeň M1-M7, M12
CZT0609 Komínek Zdeněk Litovel M1-M7, M9, M10, M12, M14, AM3-AM6, EC1
CZT0612 Tomek Viktor Turnov M1-M7
CZT0613 Podmolík Leopold Doloplazy M1-M7, M9, M10, M12-M14, AM3-AM6, EC1
CZT0614 Stříbný Petr Netvořice M1-M7
CZT0615 Arnošt Jiří Nový Jičín M1-M7
CZT0617 Votruba Václav Praha 6 M1-M7
CZT0618 Nohel Milan Lichnov M1-M7
CZT0620 Kučera Vladimír Kladno M1-M7
CZT0627 Ipserová Kateřina Kladno M1-M7
CZT0629 Pecka Martin Česká Lípa M1-M7, M9, M10, M12-M14
CZT0630 Medlíková Hana Čáslav M1-M7, M9
CZT0631 Smolná Jana Liberec 25 M1-M7
CZT0634 Sekal Aleš Planá nad Lužnicí M1-M7, M9, M10, M12, M14
CZT0635 Chábera Jiří Praha 6 M1-M7, M9, M10, M12-M14, AM3-AM6, DF1-DF3, EC1
CZT0637 Vasilenko Alexandr Praha 10 - Malešice M1-M7, AM3-AM6
CZT0638 Barvíř Tomáš Křenov M1-M7
CZT0641 Příhoda Petr Olomouc M1-M7
CZT0645 Kašpar Zdeněk Tábor M1-M7, M12
CZT0650 Blažej Michal Hradec Králové M1-M7, M12
CZT0651 Filip Jakub Proboštov M1-M7, M14
CZT0652 Melišová Šárka Hnátnice M1-M7
CZT0653 Pihrt Martin Plzeň M1-M7
CZT0655 Vostárek Tomáš Praha 10 M1-M7
CZT0656 Štorek Martin Peruc M1-M7
CZT0657 Kokojanová Radka Brno-venkov M1-M7
CZT0660 Hainc Luboš Roudnice nad Labem M1-M7, M12
CZT0661 Havel Miroslav Roudnice nad Labem M1-M7
CZT0662 Dvořák Libor Praha 4 - Chodov M1-M7
CZT0663 Toman Lukáš Třebíč M1-M7
CZT0664 Štěpková Dana Týniště nad Orlicí M1-M7, M12
CZT0665 Klouda Dušan Třebíč M1-M7, M9, M10, M12-M14
CZT0666 Kojecký Martin Praha 6 M1-M7, DF1-DF3
CZT0667 Appl Tomáš Zábřeh M1-M7
CZT0668 Nechvátal Jiří Brno M1-M7, EC1
CZT0670 Kochaníčková Monika Zdounky M1-M7, M10, M12, M14, AM3-AM6, EC1
CZT0671 Pelikán Zdeněk Třebíč M1-M7, M9, M10, M12-M14
CZT0673 Šedová Hana Čermná nad Orlicí M1-M7, M9, M10, M12-M14
CZT0674 Loučková Ilona Choceň M1-M7, M9, M10, M12-M14, DF1-DF3
CZT0675 Filip Petr Praha 9 M1-M7
CZT0676 Boháč Zdeněk Olomouc - Chomoutov M1-M7, M12, M14
CZT0677 Holomek Tomáš Teplice M1-M7, M12
CZT0678 Jakoubek Stanislav Teplice 3 M1-M7, M12
CZT0679 Paličková Radka Ostrava - Poruba M1-M7
CZT0681 Říha Milan Praha 9 - Horní Počernice M1-M7, M9, M10, M12, M14, AM4, AM6
CZT0682 Jedlička Petr Brno M1-M7
CZT0685 Martínek Petr Dolní Bojanovice M1-M7
CZT0686 Holá Miloslava Pelhřimov M1-M7
CZT0687 Jůzl Jan Pelhřimov M1-M7, M9
CZT0688 Plachý Petr Pelhřimov M1-M7
CZT0691 Šperger Jiří Nymburk M1-M7
CZT0692 Galuszková Vlasta Chomutov M1-M7
CZT0693 Horáček Jan Trutnov M1-M7, M9, M10, M12-M14
CZT0694 Hlavín Pavel Milín M1-M7, M12
CZT0695 Rábová Kateřina Letovice M1-M7, M9, M12
CZT0696 Ježek Daniel Boskovice M1-M7, M12
CZT0697 Kubes Libor Olomouc M1-M7
CZT0698 Hlaváček Jiří Letovice M1-M7, M12
CZT0699 Kotlán Jaroslav Prosetín M1-M7
CZT0701 Pavlíčková Michaela Kostelec nad Orlicí M1-M7, M9, M10, M12, M14, DF1-DF3
CZT0702 Houska Zdeněk Klášterec nad Ohří M1-M7
CZT0704 Petr Jan Nové Město na Moravě M1-M7
CZT0706 Bouška Ondřej Čelákovice M1-M7
CZT0707 Hons Lukáš Mratín M1-M7, M9, M10, M12-M14, AM3-AM6
CZT0708 Horký Vítězslav Heršpice M1-M7, M12
CZT0709 Skřivánek Dušan Brno - Starý Lískovec M1-M7, M12
CZT0710 Suchánková Lenka Praha 10 M1-M7, M12, M14, AM3-AM6
CZT0713 Kozáček Josef Jimramov M1-M7
CZT0714 Maleňáková Vlasta Olomouc M1-M7, M9, M12
CZT0717 Vacek Josef Benešov M2, M3, M7, M1, M4, M6
CZT0718 Houda Jakub Plzeň M1-M7, M12
CZT0719 Grznár Blažej Most M1-M7, M12
CZT0720 Šilhán Jiří Praha 7 M1-M7
CZT0721 Vrzal Jan Praha 4 M1-M7
CZT0722 Nouza Jaroslav Praha 8 M1-M7
CZT0723 Kohout Jiří Praha 8 M2, M3, M7, M1, M4
CZT0724 Murínová Marta Frýdek-Místek M1-M7, M9, M10, M12
CZT0725 Beňová Jiřina Čeladná M1-M7
CZT0726 Wyka Roman Frýdek-Místek M1-M7, M9
CZT0727 Kutina Petr Teplice M1-M7
CZT0729 Formánek Jiří Pardubice M1-M7, M14
CZT0730 Svobodová Jitka Pardubice M1-M7, M14
CZT0731 Zerzán Petr Opatovice nad Labem M1-M7, M14
CZT0732 Hájek Josef Chrudim M1-M7
CZT0733 Vondruška Vladimír Nepolisy M1-M7, M12
CZT0734 Kořínek Lubomír Hořice M1-M7, M12
CZT0735 Horák Martin Děčín 6 M1-M7, M9, M12
CZT0736 Suchánek Otto Český Těšín M1-M7
CZT0737 Pomykacz Ivan Litoměřice M1-M7
CZT0739 Ondrušová Jiřina Vrbice u Roudnice nad Labem M1-M7, M12
CZT0740 Blaženková Šárka Brno M2, M3, M7, M6
CZT0741 Černoch Jakub Bruntál M1-M7, M9
CZT0744 Šlais Miroslav Šlapanice M2, M3, M7, M4, M6
CZT0745 Smažilová Věra Žďár nad Sázavou M1-M7
CZT0746 Starý Petr Nové Veselí M1-M7, M9, M12
CZT0747 Hloušková Eva Praha 4 M1-M7, M9, M10, M12
CZT0749 Krastenics Petr Most - Vtelno M1-M7
CZT0750 Muzikář Milan Příbram M2, M3, M7, M4, M6, M9
CZT0751 Nepokoj Lukáš Hradec Králové M2, M3, M7, M6
CZT0752 Žákech Jaroslav Jaroměř M2, M3, M7, M6
CZT0753 Durčák Pavel Opava M1-M7, M9, M10, M12-M14
CZT0754 Krchňáková Liběna Bílovec M1-M7
CZT0755 Heller Lukáš Jílové u Děčína M2, M3, M7, M4, M5, M6, M9, M10, M12
CZT0756 Štifterová Eva České Budějovice M2, M3, M7, M4, M5, M6, M12
CZT0757 Hajný Radek České Budějovice M2, M3, M7, M4, M5, M6, M12
CZT0758 Přibyl Lukáš Praha 9 M1-M7, M9, M12
CZT0759 Pelikánová Lucie Kladno M2, M3, M7, M4, M6
CZT0760 Doležel Vít Kladno M2, M3, M7, M4, M6
CZT0761 Mráz Dalibor Kroměříž M2, M3, M7, M4
CZT0762 Zedník Jiří Brno M2, M3, M7, M4, M5, M6, M12
CZT0763 Sedláčková Miriam Popice M2, M3, M7, M4, M5, M6, M12, M14
CZT0764 Škarecký Martin Praha 9 - Střížkov M2, M3, M7, M4, M5, M6, M12
CZT0765 Reichel Filip Praha 8 - Střížkov M2, M3, M7, M4, M5, M6, M9, M12
CZT0766 Pospíšil Jiří Olomouc M2, M3, M7, M4, M5, M6, M10, M12, AM3, AM4
CZT0767 Večerka Milan Osek nad Bečvou M2, M3, M7, M4, M5, M6, M12, M14, AM4
CZT0768 Staněk Jan Veselíčko M2, M3, M7, M4, M5, M6, M9, M12, M14, AM3
CZT0769 Belbl Jan Bochov M2, M3, M7, M4, M5, M6, M9, M10, M12-M14, EC1
CZT0770 Sedláček František Popice M2, M3, M7, M4, M5, M6, M10, M12, M14, AM6
CZT0771 Souradová Libuše Chrudim M2, M3, M7, M4, M5, M6, M14
CZT0772 Weis Radek Převýšov M2, M3, M7, M4, M5, M6, M10, M14
CZT0773 Brabcová Helena Lysá nad Labem M2, M3, M7, M4, M5, M6
CZT0774 Hejduková Hana Ústí nad Labem M2, M3, M7, M4, M5, M6, M12
CZT0775 Suková Zuzana Plzeň M2, M3, M7, M4, M6
CZT0776 Brudnová Marie Tlučná M2, M3, M7, M5, M6
CZT0777 Linhart Aleš Plzeň M2, M3, M7, M4, M5, M6, M12
CZT0778 Tomáš Stanislav Plzeň M2, M3, M7, M5
CZT0779 Enderle Pavel Praha 9 M2, M3, M7, M4, M5, M6
CZT0780 Smolka Pavel Šilheřovice M1-M7, M12
CZT0781 Žilková Růžena Levice M2, M3, M7, M4, M6
CZT0782 Veselá Dana Ústí nad Labem - Krásné Březno M2, M3, M7, M4, M5, M6, M14
CZT0783 Kaspříková Eva Sokolnice M2, M3, M7, M4, M5, M6, M12
CZT0784 Kliment Jan Jirkov M2, M3, M7, M4, M5, M6, M14
CZT0785 Veselý Josef Chomutov M2, M3, M7, M4, M5, M6
CZT0786 Střecha Aleš Praha 6 M2, M3, M7, M6
CZT0787 Sedláček Martin Rapšach M2, M3, M7, M4
CZT0788 Gejdoš Ernest Praha 9 M2, M3, M7, M4, M5, M6, M12
CZT0789 Lemka Jan Hazlov M2, M3, M7, M4, M5, M6
Zkratka a logo ECDL jsou chráněné známky ECDL Foundation © 1999-2016 ČSKI. Všechna práva vyhrazena